Komentari
6 komentara na poruka

objavljeno ned, 19.07.2009 16:10 | autor: medeja7

sigurna sam... (((((()))))))

objavljeno ned, 19.07.2009 16:45 | autor: zenta

Znači-----------nema ga!

objavljeno ned, 19.07.2009 18:00 | autor: selma

...

objavljeno ned, 19.07.2009 21:16 | autor: natuknica

((((((((((((((((())))))))))))))))))))

objavljeno ned, 19.07.2009 21:37 | autor: angy

bit će bolje.....

objavljeno pet, 10.09.2010 04:15 | autor: Anoniman (Neregistriran)

BRANKO STOJKOVIĆ - REKAO SAM JA DA JE FEĐA MEDAK BOLESNIK - ALI MI NITKO NIJE VJEROVAO. http://bjelovarskepropalice.blog.hr

08.09.2010., srijeda

FEĐA MEDAK ISTUKAO JE DJEVOJČICU A NJENOM OCU S PALICOM JE RAZBIO GLAVU.

SKANDAL U BJELOVARU

Trener istukao najbolju sportašicu Bjelovara

Najbolju sportašicu Bjelovara Za 2009. Ivanu Kokot (22) nasred ulice išamarao je njezin bivši trener Feđa Medak (32), nositelj crnog pojasa 4. dan

Mlada tekvondašica u ožujku je nakon šest godina napustila Medakov klub Fox i prešla u Omegu, a zatim je počelo maltretiranje njezinog bivšeg trenera.

'Nisam mogla izdržati svakodnevni mobing trenera Feđe i zauvijek sam napustila klub, jer je suradnja s trenerom bilo pravo mučenje', izjavila je za Sportske Novosti (08.09.2010.).Ivana Kokot.

Prema njezinim riječima, nastavila se viđati s mlađim članovima iz kluba Fox što se nije svidjelo Feđi Medaku koji je zaprijetio njezinim prijateljicama da se sastaju s njom, a nju je sačekao na ulici, izvrijeđao i snažno opalio šamar. Nakon što se potužila roditeljima njezin otac Ivan (53) otišao je u klub gdje je došlo do fizičkog obračuna u kojem je njezin roditelj završio razbijene glave i u bolnici.

Dan kasnije Medak je sačekao i njezinog brata koji nema veze s borilačkim sportom te mu prijetio. Nakon toga je ona odlučila sve prijaviti policiji.

Policija je obavila obavijesne razgovore i podigla optužne prijedloge protiv Feđe Medaka i Ivana Kokota

Komentiraj:
 

 
 

Korisnik

Nemate MojBlog račun?

Otvorite svoj račun ovdje!

Lozinka

Link:

 

Emg.hr




MojBlog