objavljeno čet, 28.12.2006 17:57 | autor: cn
Super blog..........
objavljeno čet, 28.12.2006 17:58 | autor: Sophie
...
objavljeno čet, 11.01.2007 14:03 | autor: Posjetitelj (Neregistriran) (Neregistriran)
Puno hvala na blogu.
objavljeno pon, 17.12.2007 21:31 | autor: Anoniman (Neregistriran)
FAKULTET POLITIČKIH ZNANOSTI
SVEUČILIŠTA U ZAGREBU
STUDIJ NOVINARSTVA
KOLEGIJ: NOVINARSKA ETIKA
ON-LINE ANKETNI UPITNIK
Na adresi: http://bloganketa.awardspace.com/
Poštovani,
najljepše Vas molimo za odvajanje malo vremena i popunjavanje ovog sasvim anonimnog upitnika. Svrha i cilj upitnika jest upotpuniti spoznaje u vezi s razvojem gra đanskog i/ili sudioni č kog novinarstva u Hrvatskoj, odnosno mjestu i ulozi koji imaju blogovi i blogeri. Podaci dobiveni ovom anketom koristit ć e se za potrebe jednog stru čnog/preglednog teksta.
Anketa se sastoji od zatvorenih i otvorenih pitanja, pa Vas molimo da svugdje gdje mo žete dadete svoj cijenjeni sud ili mišljenje.
Molimo Vas da anketu ispunite što prije (u roku od 10 dana) kako bi imali dovoljno vremena za interpretaciju podataka dobivenih uz Vašu pomoć te vas molimo da ovaj mail proslijedite svojim kolegama,
Zahvaljujemo, uz srdač an pozdrav,
Dr.sc. Gordana Vilović
Daniela Širinić
objavljeno sri, 26.03.2008 19:17 | autor: mala_metalka
· IGRA: Za ovu je igru vazno da ne varas Znam da zvuci glupo ali ne bih je prosljedivala da se i ja nisam iznenadila Na kraju igre ces se dobro nasmijati, naravno samo ako neces varati. Dakle ne gledaj sto pise unaprijed, vec polako red po red. Mozda ces se malo zbuniti kada budes usred igre ali samo ostani cool i nastavi dalje,iako ces mozda biti pod pritiskom ((kada trebas zapisati imena to obavezno moraju biti osobe koje poznajes)) Igra ce te stajati 3 minute zato se koncentriraj i odgovaraj na pitanja refleksivno i s osjecajem. Osoba koja mi je poslala tu igru tvrdi da su joj se zelje ispunile samo nakon 10 minuta. Sada uzmi list papira i nesto za pisati i polako red po red inace ces pokvariti igru. nemoj prerano pogledavati igru unaprijed jer ces je pokvariti 1.napisi u stupac brojeve od 1 do 11 & gt;. 2.ispred brojeva 1 i 2 napisi bilo koji broj ;>. 3.ipsr ed brojeva 3 i 7 napisi imena osoba suprotnog spola Nemoj varati i gledati igru unaprijed &g t;>>4.is pred brojeva 4, 5 i 6 napisi neka imena( npr clanova obitelji, pri jatel je.) ; 5. napisi 4 naslova pjesama ispred brojeva 8, 9, 10 i 11 & gt; 6. i sad pozeli ne?to. sad slijedi objasnjenje. 1. ovu igru moras poslati broju osoba koji je jednak broju koji si napisao iza broja 2 2. osoba iza broja 3 je osoba koju volis 3. osoba iza broja 7 je osoba koja ti je draga ali nesto vise od prijateljstva jednostavno nije moguce. 4. na broju 4 je osoba s kojom si jako povezan 5. na broju 5 je osoba koju jako dobro poznaje? 6. osoba na broju 6 je tvoj sreconosa (luckystar) 7. pjesma n broju 8 se odnosi na osobu na broju 3 8. pjesma pod brojem 9 se odnosi na osobu pod brojem 7 9. pjesma pod brojem 10 te najbolje opisuje 10.pjesma pod brojem 11 najbolje opisuje tvoje osjecaje, tvoja razmisljanja o zivotu Posalji u slijedecih nekoliko minuta ovu igru desetak osoba i tvoja ce se zelja ispuniti, ako to ne ucinis dogodit ce se upravo suprotno, 10 ce te godina pratiti peh. Dakle kopiraj, salji, i uzivaj..