objavljeno ned, 12.08.2007 18:48 | autor: lova
stvarno si zaljubljena ;) super
objavljeno ned, 12.08.2007 20:02 | autor: noel leon
Pozadina dodatno oplemenjuje ovaj tekst; kao da ga pogledom čekaš i ispračaš.. kao iz nekih davnih prošlih vremena... jako lijepo, čista romansa. :)
objavljeno ned, 12.08.2007 20:16 | autor: svetac
Malicka, zar neznas da sam svasta u stanju napraviti kad si u pitanju ti i nasa ljubav, da li je to romantika,
da li je to onaj trenutak u kojem ti trnci prolaze tijelom..ah da, je ljubavi moja, upravo to, upravo ono sto smo
cekali i cemu smo se potajno nadali a kako smo to prepoznali? pa ima vise toga ali pocnimo ispocetka, prije svega:
Po koraku.
Zaljubljeni imaju lagani korak, jedva doticu tlo pod nogama.
Lebde. A opet, korak im je siguran, odrjesit i s povjerenjem idu kroz zivot.
Po ocima.
Oci zaljubljenih su poput dviju ribica što se ljeskaju svojim srebrnastim trbuscicima. Sjaje se te oci, vrckaju i ne mozes ih ni na tren uloviti.
Po pjesmi.
Zaljubljeni pjevaju. Ustvari, nikad nisi siguran da li to na njihovim licima titra osmijeh ili u sebi pjevuse neku ljubavnu pjesmu. A tek kad naglas propjevaju, znaju što im srce kazuje.
Po zracenju.
I onaj koji nikada nije cuo za auru osjetit ce da zaljubljeni zrace. Iz svake njihove pore isijava energija, ljepota, ljubav.
I na kraju opet se pitamo otkud to sve znamo?
Ako nista drugo oni neki koji nas vole, a i oni koji ne, govore da upravo tako izgledamo...Volim te, ti si ono najljepse sto mi se moglo
dogoditi u zivotu....
objavljeno pon, 13.08.2007 00:13 | autor: barbiii
hvala,smatram da se u životu baš ništa ne dešava slucajno,tako i onaj naš susret,zato zagrli ga i pusti da traje,,,Dok je ljudi, bit ce i priča, no tko mari za to...pusti ljude ...voljela bih kada bih svi oko mene bili sretni, no to nažalost nije uvijek moguce,,,Vi ste sretni, želim da to i ostanete...šaljem vam ove riječi podrške,uživajte u vašoj ljubavi.I zapamtite vaš život je samo vaš.